Pages

El DIM jugarà el Campionat de Catalunya de partides ràpides per equips

El Club d'Escacs Diagonal Mar presenta un equip a segona categoria.

DATA: Diumenge 29 de setembre de 2013. De 10 a 13:30h.

ORGANITZA: La Federació Catalana d’Escacs i el Club Escacs Sant Adrià.

LOCAL DE JOC: COMPLEX ESPORTIU MARINA BESÒS. Carrer de Dolores Ibárruri, s/n (Cantonada carrer de la Platja). Tel. 93 462 22 54. 08930 Sant Adrià de Besòs (Barcelona).

Equips inscrits ▼

EQUIP CATEGORIA
1 Andorra DIVISIÓ D'HONOR
2 Barberà A DIVISIÓ D'HONOR
3 Barcelona UGA DIVISIÓ D'HONOR
4 Figueres DIVISIÓ D'HONOR
5 Montcada DIVISIÓ D'HONOR
6 Sant Andreu A DIVISIÓ D'HONOR
7 Catalunya PRIMERA DIVISIÓ
8 Cerdanyola del Vallès B PRIMERA DIVISIÓ
9 Gran Penya A PRIMERA DIVISIÓ
10 Ideal Clavé PRIMERA DIVISIÓ
11 La Colmena A PRIMERA DIVISIÓ
12 Mollet A PRIMERA DIVISIÓ
13 Peona i Peó A PRIMERA DIVISIÓ
14 Sant Andreu B PRIMERA DIVISIÓ
15 Sant Boi A PRIMERA DIVISIÓ
16 Sant Martí A PRIMERA DIVISIÓ
17 Tres Peons A PRIMERA DIVISIÓ
18 Ateneu Colon A SEGONA DIVISIÓ
19 Barcelona Uga C SEGONA DIVISIÓ
20 Comtal SEGONA DIVISIÓ
21 Espiga de les Corts A SEGONA DIVISIÓ
22 Jake A SEGONA DIVISIÓ
23 Llinars A SEGONA DIVISIÓ
24 Montmeló A SEGONA DIVISIÓ
25 Peona i Peó B SEGONA DIVISIÓ
26 Sant Adrià A SEGONA DIVISIÓ
27 Sant Feliu SEGONA DIVISIÓ
28 Tres Peons B SEGONA DIVISIÓ
29 Vilafranca SEGONA DIVISIÓ
30 Vilafranca A2 SEGONA DIVISIÓ
31 Aragonès PREFERENT
32 Badalona A PREFERENT
33 Balsareny-Sallent PREFERENT
34 Banyoles A PREFERENT
35 Barberà B PREFERENT
36 Cerdanyola del Vallès C PREFERENT
37 Collblanc PREFERENT
38 Granollers-Canovelles PREFERENT
39 Guissona PREFERENT
40 La Lira PREFERENT
41 La Passió d'Esparreguera PREFERENT
42 Maragall PREFERENT
43 Olesa A PREFERENT
44 Sant Martí B PREFERENT
45 A.C.Padro PRIMERA CATEGORIA
46 Ateneu Colon B PRIMERA CATEGORIA
47 Canet PRIMERA CATEGORIA
48 Cardedeu A PRIMERA CATEGORIA
49 Cornellà B PRIMERA CATEGORIA
50 Espiga de les Corts B PRIMERA CATEGORIA
51 Hortenc PRIMERA CATEGORIA
52 Jake B PRIMERA CATEGORIA
53 Llinars B PRIMERA CATEGORIA
54 Martorell B PRIMERA CATEGORIA
55 Mollet B PRIMERA CATEGORIA
56 Olesa B PRIMERA CATEGORIA
57 Pallejà PRIMERA CATEGORIA
58 Peona i Peó C PRIMERA CATEGORIA
59 Ripollet A PRIMERA CATEGORIA
60 Sant Andreu D PRIMERA CATEGORIA
61 Sant Boi B PRIMERA CATEGORIA
62 Sant Martí C PRIMERA CATEGORIA
63 Badalona B SEGONA CATEGORIA
64 Banyoles B SEGONA CATEGORIA
65 Diagonal Mar SEGONA CATEGORIA
66 Montmeló B SEGONA CATEGORIA
67 Sant Adrià B SEGONA CATEGORIA
68 Sant Martí D SEGONA CATEGORIA
69 Santa Eugènia SEGONA CATEGORIA
70 Amics de Llucmajor TERCERA CATEGORIA
71 Ripollet B TERCERA CATEGORIA
72 Sant Martí G TERCERA CATEGORIA


Enllaç:

No hay comentarios:

Publicar un comentario

Club d'Escacs Diagonal Mar ofrece a sus lectores la posibilidad de comentar las noticias que se publican en nuestra web. El tono de los mensajes debe ser respetuoso. No se admitirán insultos ni faltas de respeto.